Prídu ďalšie stanice Beats ?

Súbežne s Apple Music bola predstavená aj nová rozhlasová stanica Beats 1, ktorá vysiala 12 hodín denne cez internet, avšak podľa podľa nových správ by mohlo byť predstavených ďalších päť staníc.

Portál The Verge prišiel s informáciu, že Apple uzavrel s hlavnými hudobnými vydavateľstvami licenčnú zmluvu, ktorá umožňuje štart ďalších piatich rozhlasových staníc.  Mohla by napríklad odštartovať stanica Beats 2, ktorá by vysielala z Austrálie alebo Ázie, prípadne ďalšie stanice by mohli byť spustené len počas špeciálnych príležitostí, ako sú Vianoce. Momentálne je vysielaná z troch štúdií, ktoré sa nachádzajú v Los Angeles, New Yorku a Londýne.

Beats 1 môžete počúvať zadarmo na iTunes alebo v aplikácii Hudba na iOS. Na jeseň plánuje Apple vydať aplikáciu aj pre Android, ktorá okrem rozhlasovej stanice bude ponúkať aj prístup k Apple Music.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?