Nová aplikácia YouTube Music a Facebook podporu pre 360 stupňové videá

Google predstavil úplne novú hudobnú aplikáciu YouTube Music, ktorá slúži na prehrávanie odporúčaných skladieb, autorov alebo iného hudobného obsahu. Aplikácia sa nesnaží až tak konkurovať produktom ako Spotify alebo Apple Music, ale skôr uľahčiť prístup k hudbe na YouTube. Mnohí užívatelia totižto aj v súčasnosti využívajú primárne YouTube ako nástroj na prehrávanie ich obľúbených skladieb.

Facebook videá “360 stupňov”

Videá “360 stupňov” znamená, že človek sledujúci video je schopný otáčať obrazom a vidieť 360 stupňov okolo seba. Táto technológia konečne dorazila do aplikácie Facebook pre iOS zariadenia. Mnohé firmy začínajú využívať túto technológiu najmä v reklamnom priemysle. Facebook takisto poskytuje stránku, kde radí ako je najlepšie takéto videá vyrábať, upravovať  a poskytuje návody a skúsenosti s prácou na takýchto videách. Videá “360 stupňov” je dostupné v najnovšom update aplikácie Facebook pre iOS v App Store.

https://360video.fb.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.