Nedá sa vám po upgrade na iOS 9 aktivovať iPhone? Apple má riešenie

Ani vydanie najnovšej verzie operačného systému iOS sa nezaobišlo bez úvodných komplikácií. Mnoho používateľov uplynulú stredu pri pokuse o upgrade zaznamenalo chybové hlášky, ktoré im znemožnili stiahnuť, či nainštalovať najnovší systém. Početná skupina ľudí zas narazila na chybu pri aktivácii iOS 9 na svojich iPhonoch – úvodná obrazovka s nastaveniami, ktorá vyžaduje posun prstom smerom doprava, je neresponzívna, čím zabraňuje samotnej aktivácii systému.

Apple na svojich stránkach zverejnil nový podporný dokument, v ktorom používateľom trpiacim touto chybou odporúča obnoviť svoje zariadenie pomocou iTunes. Kroky sú nasledujúce:

  1. Pripojte iOS zariadenie k počítaču a otvorte iTunes.
  2. Vyberte svoje zariadenie. Ak ho nevidíte, reštartuje ho podržaním odomykacieho a Home tlačidla aspoň 10 sekúnd, kým neuvidíte Apple logo.
  3. Obnovte zariadenie zo zálohy.

Návod, ako na obnovenie zariadenie zo zálohy nájdete na týchto stránkach. Ak zálohu nemáte, pred vyššie uvedeným procesom bude potrebné ju vykonať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?