Najviac aktivovaných zariadení počas Vianoc bolo od Apple

Podľa nedávnej štúdie Apple mobilné zariadenia dominovali ako vianočné darčeky v porovnaní s mobilnými zariadeniami iných spoločností. Zistilo sa, že Apple dosiahol až 49,1 % nových aktivácií z celkového počtu aktivácii zariadení rôznych spoločností. Do výskumu bol zapojený ešte napríklad Samsung, Nokia alebo LG.

Štatistiky analytickej spoločnosti Flurry, ktorá patrí pod Yahoo, ukazujú, že Apple mal opäť veľký náskok v aktivácii zariadení a to v týždni od 19. decembra do 25. decembra 2015. Dosiahol 49,1 % z celkového množstva aktivácií zariadení rôznych spoločností. Za ním nasledoval Samsung, ktorý dosiahol iba 19,8 %. Nokia, LG a Xiaomi dosiahli iba okolo 2 %.

ChristmasCharts_THREE

Z Apple produktov boli najviac aktivované 4,7-palcové iPhony 6 a 6s v celkovom 65 % zastúpení všetkých zariadení s iOS. Za nimi nasledovali full-size tablety vrátane iPadu Pro so 14 % zastúpením.

ChristmasCharts_TWO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?