2016 by mohol byť pre Apple rokom virtuálnej reality

Oculus, SamsungSony už promujú svoje nové produkty a technológie virtuálnej reality, no Apple sa zatiaľ veľmi neprejavil. Príde v roku 2016 zmena?

Virtuálna realita sa stále viac dostáva k bežným spotrebiteľom a na blížiacej sa udalosti Consumer Electronics Show (CES) budú predstavené najnovšie produkty.

Vzhľadom k tomu, že Apple už viackrát s virtuálnou realitou experimentoval a to pred uvedením Apple Watch a získal firmu Metaio zaoberajúcu sa ňou, je dosť možné, že najväčšia svetová technologická spoločnosť sa do rozširovania portfólia produktov s VR pustí onedlho.

Daniel Ives z FBR & Co, veľkej výskumnej spoločnosti tvrdí, že:

Apple bude veľmi agresívne pristupovať k využívaniu virtuálnej a rozšírenej reality (RR)..v roku 2016

Podľa Ivesa sú populárne drony i nositeľné zariadenia ako Apple Watch, no v roku 2016 prídu úplne nové zariadenia zamerané na virtuálnu realitu.

Po rokoch vývoja sa na spotrebiteľský trh v roku 2016 dostanú dlhoočakávané systémy virtuálnej reality spoločne s Oculus Rift, HTC Vive, PlayStation VR a inými

Uvidíme, či budú mať analytici pravdu a Apple príde v roku 2016 s VR novinkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.