Na marcovej titulnej stránke časopisu Self sa objaví modelka Candice Swanepoel s Apple Watch

Aprílové vydanie Apple Watch sa nezadržatelne blíži, a tak niet divu, že sa o ďalšej veľkej novinke od Apple začína hovoriť aj v bežných médiách. Apple Watch sa objavia aj na marcovej titulnej stránke časopisu Self. Odfotená je s nimi jedna z najpopulárnejších supermodeliek súčasnosti, Candice Swanepoel, ktorá sa preslávila najmä ako tvár značky Victoria’s Secret. Na Apple Watch máte možnosť vidieť spustenú aplikáciu Activity, ktorá reflektuje športový nádych fotografie. Apple Watch budú ideálnym spoločníkom na všetky športové aktivity a zdravý životný štýl.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.