Microsoft chce uviesť novšiu verziu Xbox One, konkurenciu Apple TV

Nová Apple TV môže čoskoro čeliť konkurencii od Microsoftu, ktorý plánuje na trh uviesť štíhlejšiu a lacnejšiu verziu Xbox One konzoly v snahe poraziť Apple TV.

Dlhoročný bloger Microsoftu Brad Sams sa na blogu Petri IT Knowledgebase vyjadril, že nová verzia Xbox má na trh prísť budúci rok. Malo by ísť o verziu Xbox One slim, ktorá bude zameraná skôr na príležitostných hráčov preferujúcich bezkáblové hranie. Má ísť o akýsi hybrid umožňujúci streamovanie obsahu a hranie hier.

Podľa zdrojov má mať nové zariadenie nižšiu spotrebu energie ako jeho starší brat Xbox One a má byť limitované na jednoduchšie hry predávané cez Windows Store.

Zmenšená verzia Xbox One by mala prísť na trh v druhej polovici roka 2016 a mala by byť za podstatne nižšiu cenu ako staršia Xbox One.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.