iTunes 12.1 prináša nový widget pre Notification Center na OS X Yosemite

Najnovšia generácia operačného systému od Apple, OS X Yosemite, okrem iného priniesla aj pokročilé notifikačné centrum (Notification Center), do ktorého je možné inštalovať si rôzne miniaplikácie (widgety). Štandardne si tu môžete prezerať pripomienky, kalendár, ceny na akciovom trhu alebo tu môžete robiť napríklad aj jednoduché matematické výpočty na kalkulačke.

S aktualizáciou iTunes 12.1 však máte k dispozícii ďalší oficiálny widget od Apple, ktorý umožňuje zjednodušuje prácu s vašou hudbou. Prostredníctvom neho môžete sledovať, čo sa práve prehrávať, označiť obľúbenú pieseň alebo preskočiť na ďalšiu a podobne. Ak počúvate iTunes Radio, nájdete tu aj možnosť kúpiť si práve prehrávanú pieseň. Aktualizácia okrem toho zlepšuje výkon pri synchronizácii s iOS zariadeniami. iTunes 12.1 je zadarmo k dispozícii cez Software Update v Mac App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.