iTunes 12.1 prináša nový widget pre Notification Center na OS X Yosemite

Najnovšia generácia operačného systému od Apple, OS X Yosemite, okrem iného priniesla aj pokročilé notifikačné centrum (Notification Center), do ktorého je možné inštalovať si rôzne miniaplikácie (widgety). Štandardne si tu môžete prezerať pripomienky, kalendár, ceny na akciovom trhu alebo tu môžete robiť napríklad aj jednoduché matematické výpočty na kalkulačke.

S aktualizáciou iTunes 12.1 však máte k dispozícii ďalší oficiálny widget od Apple, ktorý umožňuje zjednodušuje prácu s vašou hudbou. Prostredníctvom neho môžete sledovať, čo sa práve prehrávať, označiť obľúbenú pieseň alebo preskočiť na ďalšiu a podobne. Ak počúvate iTunes Radio, nájdete tu aj možnosť kúpiť si práve prehrávanú pieseň. Aktualizácia okrem toho zlepšuje výkon pri synchronizácii s iOS zariadeniami. iTunes 12.1 je zadarmo k dispozícii cez Software Update v Mac App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.