iPhone 6s: konvertujte svoje Live Photos do GIFiek

Jednou z hlavných funkcií nových iPhonov je schopnosť nahrávať živé fotografie, tzv. Live Photos, ktoré spolu s fotkou automaticky nahrajú 1 a pol sekundové video pred a po stlačení spúšte. Nevýhodou však je, že takéto fotky si môžete prehrať len pomocou 3D Touch gesta v galérii telefónu a na podporovaných zariadeniach s iOS 9 a OS X El Capitan – pri zdieľaní na iné zariadenia a web sa odošle len statický obrázok.

livegif-screens

Aplikácia Live GIF sa túto situáciu snaží riešiť jednoduchým konvertovaním pohyblivej časti fotografie na GIF obrázok. Po otvorení aplikácia sama prejde vašou galériou, zobrazí všetky Live Photos a jedným klikom z nich vytvorí GIFka, ktoré môžete uložiť späť do telefónu, zdieľať správou, či mailom a cez sociálne siete.

Live GIF je dostupná na App Store za 1,99 €.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.