iOS: Do obľúbeného editora Pixelmator bolo doplnených veľa nových funkcií

Do obľúbenej iOS aplikácie na editáciu fotografií Pixelmator bolo pridaných množstvo nových funkcií a zmien. Medzi najdôležitejšie patria úpravy pre Apple Pencil a iPad Pro.

Vďaka zmenám budete môcť využívať veľmi citlivé štetce využívajúce veľmi nízku latenciu kresby s Apple Pencil. Takisto podporuje funkciu, vďaka ktorej je počas kresby ignorovaný dotyk vašej dlane, ktorý by inak mohol kresbu prerušiť. Aplikácia je prispôsobená nie len tlaku ale aj náklonu Apple Pencil.

pixel1 pixel2

Do aplikácie bola pridaná aj podpora pre 3D Touch, aj keď maľovať prstom cez iPhone je vždy veľmi ťažké. Pridané boli tiež možnosti rýchleho otvárania nového obrázka alebo importu z knižnice fotografií.

Ďalšími doplnenými funkciami sú možnosť automatického vyrovnania obrazu, zväčšenie písma až na 1000 pixelov, balíček ďalších štetcov a množstno opráv drobných chýb a zlepšenie výkonu.

pixel4 pixel3

Pixelmator pre iPhone alebo iPad vás vyjde 4,99 EUR a pre Mac za 29,99 EUR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.