iOS: Aktualizácia Boomerangu priniesla podporu pre iPad a iné

Aplikácia od Instagramu s názvom Boomerang, ktorá slúži na vytváranie krátkeho foto-video hybridu, prešla aktualizáciou, ktorá priniesla nové funkcie.

Teraz už aj pre iPad

Aplikácia Boomerang, ktorá bola uvedená na trh v októbri, bola optimalizovaná pre iPhone a iPod touch. Ale vďaka svojej prvej hlavnej aktualizácii, ju môžu užívatelia používať aj na iPade.

Premenlivá dĺžka videa

Od uvedenia aplikácie bolo možné vytvárať videá jednoduchým kliknutím, pričom aplikácia nasnímala automaticky 10 fotografií a spojila ich dokopy do mini-videa. Po novom, ak si myslíte, že vám stačí pre lepší efekt nasnímať menej fotografií, stačí ak tlačidlo počas snímania držíte a pustíte, keď chcete prestať snímať.

Boomerang-iPad-3

Teraz s bleskom

Do novej verzie aplikácie Boomerang bola tiež zavedená podpora pre blesk, takže budete môcť zhotovovať mini-videá už aj v tme. Stačí stlačiť ikonu blesku a je to.

Aplikácia Boomerang je na stiahnutie zadarmo cez App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.