iOS: Aktualizácia Boomerangu priniesla podporu pre iPad a iné

Aplikácia od Instagramu s názvom Boomerang, ktorá slúži na vytváranie krátkeho foto-video hybridu, prešla aktualizáciou, ktorá priniesla nové funkcie.

Teraz už aj pre iPad

Aplikácia Boomerang, ktorá bola uvedená na trh v októbri, bola optimalizovaná pre iPhone a iPod touch. Ale vďaka svojej prvej hlavnej aktualizácii, ju môžu užívatelia používať aj na iPade.

Premenlivá dĺžka videa

Od uvedenia aplikácie bolo možné vytvárať videá jednoduchým kliknutím, pričom aplikácia nasnímala automaticky 10 fotografií a spojila ich dokopy do mini-videa. Po novom, ak si myslíte, že vám stačí pre lepší efekt nasnímať menej fotografií, stačí ak tlačidlo počas snímania držíte a pustíte, keď chcete prestať snímať.

Boomerang-iPad-3

Teraz s bleskom

Do novej verzie aplikácie Boomerang bola tiež zavedená podpora pre blesk, takže budete môcť zhotovovať mini-videá už aj v tme. Stačí stlačiť ikonu blesku a je to.

Aplikácia Boomerang je na stiahnutie zadarmo cez App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.