Hra: Zábavné vzdelávanie pre deti s Toca Life: School

Aplikácia Toca Life: School umožnuje zábavným spôsobom objavovať možnosti školy alebo ďalšich miest ako je jedáleň, ihrisko alebo detský klub. Deti majú možnosť využiť rôzne miestnosti a veci v nich pre vytváranie vlastných príbehov. Môžu ísť do laboratória a spraviť experiment, zahrať si v školskej kapele alebo spraviť neporiadok v jedálni.

Na výber je z 32 postáv, ktoré sa dajú obliecť podľa vlastných predstáv. Každá postava je iná. Môže to byť líška, hudobník alebo mladý futbalista.

toca1 toca2

Aplikácia slúži na vytváranie príbehov v školskom prostredí. Deti si tým rozvíjajú predstavivosť a kreativitu. Jednotlivé príbehy je možné ukladať a zdieľať s ostatnými. V hre sa nezbierajú žiadne body ani nemá časový limit. Jednoducho si v tom, čo ponúka, môžu deti robiť čo chcú a využívať všetko, čo sa im zapáči.

toca5 toca4

Aplikácia je dostupná za 2,99 EUR cez App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?