Hra Votrelec: Izolácia pre Mac od 29. septembra

Hororová hra Votrelec: Izolácia – Kolekcia bude od 29. septembra dostupná pre Mac. Táto verzia Votrelca bude obsahovať všetok skôr vydaný sťahovateľný obsah pôvodnej hry. Hra, inšpirovaná kultovým sci-fi hororom, bola od októbra 2014 najskôr prístupná iba pre PC. Teraz sa na ňu môžu tešiť aj majitelia Macov.

Hra je zasadená do hororového prostredia s neutýchajúcim smrteľným nebezpečenstvom. Budete Amandou Ripley, dcérou Ellen Ripley, hlavnej protagonistky filmu Votrelec. Prechádzať budete vesmírnou stanicou Sevastpool, hrozivým prostredím plným zúfalých ľudí s ešte hrozivejším votrelcom, z ktorého sa budete snažiť uniknúť.

Hra bude dostupná cez službu Steam a jej cena bude 54,99 EUR. Do App Storu príde začiatkom októbra a bude dostupná za podobnú sumu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.