Google pridá do služby Fotky Google aj editáciu videa

Google oznámil svoje plány zamerané na posilnenie svojej služby Google Fotky. Chce na to využiť Fly Labs, vývojárov, ktorí stoja za vývojom štyroch iOS aplikácií pre výrobu a editáciu krátkych videí.

Fly Labs zverejnil túto informáciu na svojej stránke a priznal, že zamestnanci Fly Labs budú pracovať pre Google tím v sídle spoločnosti Google v Kalifornii s cieľom zabudovania pokročilých funkcií strihu a editácie videa do služby Google Fotiek.

Fly Labs stojí za vývojom aplikácií Clips, Fly, TempoCrop on the Fly, ktoré patria medzi populárne iOS aplikácie s viac ako 3 miliónmi stiahnutí za posledných 18 mesiacov.

Bonusom je, že doplnkové funkcie vyššie spomenutej aplikácie Fly, ktorá je najlepšou z nich, si môžete vďaka tomu, že ich vývojár teraz pracuje pre Google, stiahnuť po dobu troch mesiacov zadarmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.