Google pridá do služby Fotky Google aj editáciu videa

fly2 - Google pridá do služby Fotky Google aj editáciu videa

Google oznámil svoje plány zamerané na posilnenie svojej služby Google Fotky. Chce na to využiť Fly Labs, vývojárov, ktorí stoja za vývojom štyroch iOS aplikácií pre výrobu a editáciu krátkych videí.

Fly Labs zverejnil túto informáciu na svojej stránke a priznal, že zamestnanci Fly Labs budú pracovať pre Google tím v sídle spoločnosti Google v Kalifornii s cieľom zabudovania pokročilých funkcií strihu a editácie videa do služby Google Fotiek.

Fly Labs stojí za vývojom aplikácií Clips, Fly, TempoCrop on the Fly, ktoré patria medzi populárne iOS aplikácie s viac ako 3 miliónmi stiahnutí za posledných 18 mesiacov.

Bonusom je, že doplnkové funkcie vyššie spomenutej aplikácie Fly, ktorá je najlepšou z nich, si môžete vďaka tomu, že ich vývojár teraz pracuje pre Google, stiahnuť po dobu troch mesiacov zadarmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…