Google Music sa pred spustením Apple Music zviditeľňuje bezplatným rádiom s reklamami

Do spustenia Apple Music ostáva menej ako týždeň čo pre konkurenciu znamená, že je najvyšší čas prilákať čo najviac poslucháčov. Google oznámil, že svoju službu Google Music rozširuje o bezplatné počúvanie podporené prehrávaním reklám. Využíva pritom službu Songza špecializovanú na streamovanie rádio staníc prispôsobených na rôzne príležitosti a nálady, ktorú Google kúpil minulý rok. Hudbu pritom podobne ako v prípade Apple Music vyberajú odborníci z hudobného priemyslu. Bezplatné rádio spúšťa aj Apple – svetové rádio Beats 1, ktoré bude okrem nonstop hudby vybranej najlepšími svetovými djmi ponúkať aj rôzne interview a hudobné spravodajstvo. Samotná služba Apple Music však bude s výnimkou prvých troch skúšobných mesiacov dostupná len pre predplatiteľov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iStores pozýva na slávnostné otvorenie novej predajne Apple Premium Partner v Europa SC Banská Bystrica

Milovníci Apple technológií sa majú na čo tešiť. Už 26. júna otvorí iStores v nákupnom centre Europa v Banskej Bystrici svoju novú predajňu v prestížnom štandarde Apple Premium Partner (APP). Pri príležitosti otvorenia čakajú návštevníkov atraktívne ceny na vybrané produkty Apple a príslušenstvo, súťaže o hodnotné ceny a zaujímaví hostia z rôznych oblastí kreatívy, biznisu a dobrodružstva.
Apple John Ternus Tim Cook
pokračovanie článku

Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!

Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.