Google a Disney prichystali interaktívne prekvapenie na oslavu Star Wars

Spoločnosť Disney oznámila, že vďaka spolupráci s Google budú môcť fanúšikovia Star Wars zažiť výnimočný interaktívny zážitok s aplikáciami Google ako aj virtuálnu realitu s okuliarmi Google Cardboard. Oslávia tak nový film Star Wars: Sila sa prebúdza.

2. decembra príde na trh nová možnosť zažitia virtuálnej reality. Pomocou aplikácie Star Wars pre iOS so špeciálne prispôsobenými kartónovým okuliarmi Google Cardboard budete môcť zažiť Star Wars tak, ako nikdy doteraz. Obsah virtuálnej reality vytvorilo laboratórium ILMxLAB

Okrem toho je už teraz dostupné prihlásenie sa do špeciálneho programu cez stránku google.com/starwars, vďaka ktorému je rozhranie aplikácií Google presiaknuté Star Wars svetom. Po prihlásení sa si môžete vybrať medzi Svetlou stranou Sily a Temnou stranou Sily. Na základe výberu sa následne aplikácie ako napríklad Google Mapy, Gmail, Kalendár Google a podobne, či už vzhľadom alebo efektami, zasadia do prostredia Star Wars.

Film Star Wars: Sila sa prebúdza príde do slovenských kín 17. decembra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.