Chrome pre OS X záhadne spadne po zobrazení špeciálneho reťazca znakov

Okrem predinštalovaného internetového prehliadača Safari sú na Macoch k dispozícii aj rôzne alternatívy vrátane obľúbeného Chrome od Google. Ako ukazuje úsmevná chyba spôsobujúca pád záložky v Chrome pre OS X, aj dnešné prehliadače majú ešte ďaleko od dokonalosti. V skutočnosti stačí načítať akúkoľvek stránku, na ktorej sa nachádza špeciálny reťazec s trinástimi znakmi, a záložka v Chrome pre OS X spadne a vypíše chybu. Tento znak nájdete na oficiálnych stránkach podpory Google, kde bola zverejnená vývojárom, ktorý na ňu chcel upozorniť Google, aby bola odstránená. Samozrejme, odporúčame ju otvárať napríklad v Safari, kde sa zobrazí bez problémov, no ak chcete vidieť, ako Google Chrome spadne, otvorte ju v ňom. Chyba je zrejme v chýbajúcom fonte pre dané znaky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.