Apple zrejme v marci 2016 predstaví nové Apple Watch a 4-palcový iPhone

apple watch bands - Apple zrejme v marci 2016 predstaví nové Apple Watch a 4-palcový iPhone

Apple možno druhýkrát v rade zorganizuje mediálnu prezentáciu v marci, aby zdieľali detaily o predstavení novej verzie Apple Watch a takisto informácie o potenciálnom jesennom debute 4-palcového iPhonu 6c. S touto správou prišla stránka 9to5Mac, ktorá čerpala od bližšie nešpecifikovaných zdrojov.

Apple mal v marci 2015 prezentáciu, kde predstavil Apple Watch a takisto ponúkol bližší náhľad na nový 12-palcový Macbook s Retina displejom. Apple Watch v septembri dostali len nové farby a náramky, ale hardvér ostal ten istý.

Už v júli vyšla informácia, ktorá hovorila o plánovaní novej generácie Apple Watch, kde sa hovorilo o tom, že budú vyzerať úplne rovnako ako pôvodná verzia, ale zvýši sa kapacita batérie a zlepší viditeľnosť displeja na slnku. Taktiež sa špekuluje ohľadom využitia náramkov na zlepšenie funkcionality zariadenia. Apple žiadnu z týchto informácií nepotvrdilo, ale ani nevyvrátilo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 71 380x220 - Vyšli aktualizácie OS
pokračovanie článku

Vyšli aktualizácie OS

Apple vydal nové verzie svojich systémov pre viacero zariadení.
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…