Apple Watch boli vypredané za šesť hodín, časy doručenia sa výrazne predlžujú

Prvé skladové zásoby Apple Watch s plánovaným doručením na prvý deň oficiálneho predaja, teda 24. apríla, boli beznádejne vypredané už za šesť hodín od spustenia predobjednávok. Tie Apple sprístupnil 10. apríla. Najväčší záujem bol o lacnejší model Apple Watch Sport, takmer okamžite boli vypredané aj luxusné Apple Watch Edition začínajúce na cene 11 000 EUR, v ich prípade sa však počíta s limitovaným množstvom. V súčasnosti vytvorené objednávky budú vybavené najskôr v júni, v závislosti od konkrétneho modelu aj neskôr.

Tim Cook v Apple Store v Palo Alto. Zdroj: Cnet

Otvorenia Apple Store s vystavenými Apple Watch sa zúčastnil aj samotný Tim Cook, ktorý navštívil obchod v Palo Alto. Aj on potvrdil, že predobjednávkam Apple sa darí výborne. Sám nosí najradšej stredný model Apple Watch s bielym športovým náramkom.

Rýchlo vypredané skladové zásoby nie sú v prípade Apple žiadnou novinkou, čomu sa tešia najmä priekupníci. Už krátko po spustení predobjednávok sa preto objavili ponuky na predaj Apple Watch napríklad cez aukčný portál eBay. Ceny sú niekoľkonásobne vyššie ako ceny v Apple Store. Ak ich však chcete mať medzi prvými, iná možnosť ako priplatiť si už nie je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.