Apple vydal iTunes 12.2 s podporou Apple Music a Beats 1

Apple podľa očakávaní vydal okrem novej verzie mobilného operačného systému iOS 8.4 aj novú verziu multimediálneho prehrávača iTunes 12.2 pre OS X Yosemite. Hlavnou novinkou tejto verzie je podpora novej služby Apple Music, vrátane globálneho rádia Beats 1 a hudobnej sociálnej platformy Apple Music Connect. Jednoducho a rýchlo tak môžete na jednom mieste streamovať hudbu, hľadať nových interpretov a správy o nich/od nich, vytvárať playlisty a podobne. iTunes 12.2 pre OS X Yosemite stiahnete štandardne cez Mac App Store Software Update, k dispozícii je aj Windows verzia. Viac informácií vrátane odkazu na stiahnutie nájdete na stránkach Apple.

 

apple2-800x782

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.