Apple vás chce bližšie zoznámiť s Apple Watch prostredníctvom nových videí

Už len tri dni ostávajú do spustenia predobjednávok Apple Watch. Od 10. apríla budú zároveň k dispozícii na vyskúšanie v Apple Stores, samotný predaj začne 24. apríla. Keďže ide v ponuke Apple o úplne nový produkt, Apple robí všetko pre to, aby vás s ním čo najbližšie zoznámil už teraz. Na stránkach venovaných Apple Watch preto pribudli videá, ktoré majú priblížiť čo všetko nové hodinky dokážu. Video-sprievodcovia vám tak ukážu ako môžete byť cez Apple Watch v kontakte s vašimi blízkymi, ako môžete komunikovať so Siri, využívať navigáciu, ovládať hudbu, platiť a mnoho ďalšieho. Všetky videá nájdete na stránkach Apple. Nie všetky si však môžete hneď pozrieť, odomykať sa budú postupne. Apple pridal tieto videá aj na svoj oficiálny YouTube kanál.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.