Apple vás chce bližšie zoznámiť s Apple Watch prostredníctvom nových videí

Už len tri dni ostávajú do spustenia predobjednávok Apple Watch. Od 10. apríla budú zároveň k dispozícii na vyskúšanie v Apple Stores, samotný predaj začne 24. apríla. Keďže ide v ponuke Apple o úplne nový produkt, Apple robí všetko pre to, aby vás s ním čo najbližšie zoznámil už teraz. Na stránkach venovaných Apple Watch preto pribudli videá, ktoré majú priblížiť čo všetko nové hodinky dokážu. Video-sprievodcovia vám tak ukážu ako môžete byť cez Apple Watch v kontakte s vašimi blízkymi, ako môžete komunikovať so Siri, využívať navigáciu, ovládať hudbu, platiť a mnoho ďalšieho. Všetky videá nájdete na stránkach Apple. Nie všetky si však môžete hneď pozrieť, odomykať sa budú postupne. Apple pridal tieto videá aj na svoj oficiálny YouTube kanál.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.