Apple promuje aplikácie a hry pre iPad Pro cez App Store

Apple uviedol na App Store niekoľko nových sekcií, ktoré vyzdvihujú aplikácie a hry hlavne pre iPad Pro.

Úžasné aplikácie pre iPad Pro

Jedna z hlavných sekcií nesie názov „Úžasné aplikácie pre iPad Pro”.

apps

Obsahuje podsekciu aplikácií pre Apple Pencil alebo tých, ktoré väčšinou používame na desktope ako napríklad Numbers, Keynote, Pages, balíček Microsoft aplikácií. Za nimi nasledujú sekcie zamerané na multitasking, na kreativitu, alebo odporúčané aplikácie, ktoré vám cez väčšiu obrazovku prinesú lepší zážitok.

Prednedávnom Tim Cook povedal, že iPad Pro apeluje hlavne na kreatívcov a spotrebiteľov so záujmom o hudbu a filmy. Niet teda divu, že sekcie sú rozdelené práve takto.

Výborné hry pre iPad Pro

apps2

Tak ako aj iné iPady aj iPad Pro je aj herným zariadením. Preto sa druhá hlavná sekcia zameriava na hry. Hry sú rozdelené do troch kategórií apelujúcich buď na grafiku, skvelý zvuk alebo „pohlcujúce” funkcie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.