Apple prišiel s vylepšeniami aplikácie News

S aktualizáciou iOS 9.2 Apple prišiel aj s vylepšeniami nedávno spustenej aplikácie News a dúfa, že tým zlepší služby pre čitateľov ako aj pre vydavateľov.

V jednej z poznámok pri aktualizácii iOS je uvedené, že do aplikácie News bola pridaná sekcia Top Stories, čiže najdôležitejších správ z daného dňa.

Sekcia Top Stories bude k dispozícii v USA, Veľkej Británii a Austrálii, v ktorých už News majú a je pravdepodobné, že pre každú krajinu bude sekcia obsahovať výber iných správ. Redaktori budú zostavovať správy, ktoré by mohli byť pre užívateľov z daných krajín najzaujímavejšie, presne tak, ako to funguje pri klasických novinách.

Pre vydavateľov bola integrovaná technológia ComScore, vďaka ktorej môžu lepšie sledovať návštevnosť príspevkov. Prehľad o štatistikách môže vydavateľom pomôcť pri zvyšovaní príjmov z reklamy.

Prečítajte si všetky poznámky k aktualizácii iOS 9.2.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.