Apple plánuje v budúcnosti verejné beta testovanie nových verzií iOS

Takmer každé vydanie nových verzií iOS a OS X je v ostatnom čase spojené s objavením viac či menej závažných chýb. Vzhľadom na postavenie Applu a tvrdý konkurenčný boj sú tieto chyby okamžite medializované, čo poškodzuje meno spoločnosti. Apple chce údajne znížiť výskyt chýb po vydaní finálnych verzií iOS tým, že umožní testovanie betaverzie aj bežným používateľom, nie len vývojárom, ako to je obvyklé. Podobný betatest sprístupnil Apple bežným používateľom pred vydaním OS X Yosemite, a zdá sa, že rovnaké plány má aj s iOS 8.3 v priebehu marca a iOS 9 neskôr tento rok. iOS 8.3 prinesie zlepšenia v oblasti CarPlay, kompatibility s Google účtami, Apple Pay a emoji. iOS 9 by malo byť zamerané najmä na zlepšenia „pod povrchom“, nie na výrazné dizajnové zmeny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.