Apple plánuje v budúcnosti verejné beta testovanie nových verzií iOS

Takmer každé vydanie nových verzií iOS a OS X je v ostatnom čase spojené s objavením viac či menej závažných chýb. Vzhľadom na postavenie Applu a tvrdý konkurenčný boj sú tieto chyby okamžite medializované, čo poškodzuje meno spoločnosti. Apple chce údajne znížiť výskyt chýb po vydaní finálnych verzií iOS tým, že umožní testovanie betaverzie aj bežným používateľom, nie len vývojárom, ako to je obvyklé. Podobný betatest sprístupnil Apple bežným používateľom pred vydaním OS X Yosemite, a zdá sa, že rovnaké plány má aj s iOS 8.3 v priebehu marca a iOS 9 neskôr tento rok. iOS 8.3 prinesie zlepšenia v oblasti CarPlay, kompatibility s Google účtami, Apple Pay a emoji. iOS 9 by malo byť zamerané najmä na zlepšenia „pod povrchom“, nie na výrazné dizajnové zmeny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.