Apple Music čoskoro už aj pre Sonos

Sonos, výrobca jednych z najlepších bezdrôtových reproduktorov na svete vyhlásil, že bude čoskoro podporovať aj Apple Music.

Verejná beta Apple Music pre Sonos bude k dispozícii od 15. decembra. Integrácia do Sonos umožní užívateľom Apple Music pristupovať k sekciám „For You”, „My Music, „New” alebo k rádiu. Dostupnosť pre všetkých užívateľov je plánovaná začiatkom roka 2016.

Sme veľkí fanúšikovia Sonos. Tešíme sa na to.

povedal pre BuzzFeed News Eddy Cue, viceprezident internetového softvéru a služieb Apple.

music2

Reproduktory Sonos ponúkajú veľké množsto služieb pre streamovanie hudby, takže integrácia Apple Music nevyzerala od začiatku nevynutne. Navyše, službu Apple Music spustila spoločnosť Apple iba prednedávnom. To sú dôvody, prečo so zaradením neprišli ihneď.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.