Apple má v lete predstaviť novú streamovaciu hudobnú službu

Zatiaľ čo pondelkové podujatie Spring Forward by malo byť zamerané najmä na Apple Watch, pomaly, ale isto, sa už blíži aj letná konferencia pre vývojárov, WWDC. Podľa najnovších správ by mal byť jedným z hlavných ťahákov WWDC 2015 veľký reštart v ponuke hudobných služieb. Už od akvizície Beats Applom, v ktorej bola zahrnutá aj hudobná streamovacia služba Beats Music, sa hovorí o tom, že Apple by mal využiť Beats Music a priniesť novinku na tomto rastúcom trhu, ktorá by mohla konkurovať napríklad obľúbenej službe Spotify. Nová hudobná streamovacia služba od Apple by mala byť súčasťou iOS 8.4. Zatiaľ ide len o predbežné plány, ktoré sa môžu zmeniť. Do úvahy pripadá aj možnosť, že bude nová služba dostupná až v iOS 9.

Jimmy Iovine, Tim Cook, Dr. Dre a Eddy Cue – podarí sa im revolúcia na trhu hudobných streamovacích služieb?

komentár
  1. Myslim, ze uz je neskoro. Neviem si predstavit, co by ma ako uzivatela Spotify presvedcilo “prestupit”. Jedine, ze by to bolo zadara.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.