Gréci dostanú predplatné iCloud na 30 dní zadarmo

Grécko čelí jednej z najväčších finančných kríz vo svojej histórii. Dôsledkom toho sú, okrem iného, aj obmedzenia týkajúce sa platobných operácií bežných občanov. Mnoho Grékov nemôže prevádzať zahraničné platby, čo platí aj pre online služby ako iTunes. Mnohí tak zostali bez možnosti predĺžiť si ich predplatné prémiového úložného priestoru iCloud. Ako gesto dobrej vôle, Apple rozposlal iCloud predplatiteľom v  Grécku e-mail, v ktorom ich informuje o pridaní 30 dní predplatného zadarmo. Počas tohto obdobia Apple nebude účtovať predplatné za GB navyše. Otázkou zostáva len to, či toto obdobie bude stačiť krajine na to, aby si vytýčila jasnú budúcnosť. V súčasnosti sa totiž Grécka týka viac otázok ako odpovedí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.