Zadná strana iPhonu už nebude musieť byť vyplnená logami certifikátov

Ak sa v súčasnosti pozriete na zadnú stranu iPhonu, okrem nápisu “iPhone” na nej uvidíte aj rôzne logá, ktoré reprezentujú získané certifikáty. Jednou z podmienok pre ich získanie bolo aj ich viditeľné umiestnenie na smartfóne, čo je aj dôvod, prečo musia narúšať inak čistý dizajn smartfónu od Apple. Zdá sa, že v budúcnosti už tieto logá na zadnej strane smartfónu nebudú musieť rušiť. FCC totiž zvolnilo) svoje pravidlá, vďaka čomu už výrobcovia nebudú musieť umiestňovať tieto logá priamo na zariadenia, čo platí aj pre Apple a jeho iPhone. Zmena je odôvodnená tým, že mnoho dnešných zariadení má veľmi malú plochu pre podobné značenie, a tak je gravírovanie problematické a finančne náročné. V prípade Applu logá prekážajú najmä z hľadiska dizajnu. Výrobcovia však budú musieť umiestniť digitálne logá maximálne do tretej úrovne menu, pričom ich umiestnenie musí byť vysvetlené v manuáli alebo na stránkach výrobcu.

Zadnú stranu iPhonu už nebudú musieť rušiť žiadné zbytočné logá. Zdroj: Ars Technica

komentáre
  1. Malá plocha pre podobné značenie? :-) Lopaty majú plochy na značenie až až. Veľmi divný argument. Tie certifikáty mi nikdy neprekážali…

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.