V iOS 8 si budete môcť nainštalovať alternatívne klávesnice

Zbožné prianie množstva používateľov iOS zariadení sa stalo skutočnosťou. Vďaka novinkám, ktoré Apple s iOS 8 prináša pre vývojárov, si totiž budú môcť nainštalovať alternatívne klávesnice. Tie budú následne používané naprieč celým systémom. Apple pritom myslí aj na bezpečnosť, a tak tieto alternatívne klávesnice nebudú mať prístup k internetu bez toho, aby ste ho vy sami potvrdili. Na jednej strane to môže obmedziť ich funkčnosť, no na druhej strane tak budete mať istotu, že sa informácie o tom, čo píšete, nedostanú do nesprávnych rúk.

Alternatívne klávesnice si budete môcť zvoliť už aj na iOS

Alternatívne klávesnice ste si na iOS mohli vyskúšať už aj doposiaľ, no zatiaľ chýbala možnosť nastaviť ich pre celý systém. V praxi ste ich tak mohli používať len v konkrétnej aplikácii, ktorá ju používa.

komentáre
 1. V ios 9 sa možno dočkáme novinky že budeme môcť nastavovať aplikácie z AppStore za primárne teda Safari nahradiť icab-om alebo oplayer ako video prehravac.

  Verím že to tak bude :-)

  0
  0
 2. @tom, da sa ked nejaky developer zaregistruje pod svoje konto tvoje zariadenie.
  inak si len bricknes phone :)

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.