Typo2 – nová verzia mechanickej klávesnice pre iPhone 6

Typo2 je druhá generácia špeciálneho puzdra pre iPhone, ktoré pridáva na spodnú stranu telefónu mechanickú klávesnicu podobnú tým, ktoré nájdete na Blackberry. Práve viditeľná inšpirácia telefónmi Blackberry spôsobila, že predaj prvej generácie bol kvôli súdnemu sporu zo strany Blackberry zrušený. Druhá generácia by sa však podobným právnym problémom mala vyhnúť tým, že samotný tvar klávesnice je inšpirovaný zabudovanou klávesnicou iOS, nie tou, ktorú majú telefóny Blackberry. Puzdro je dostupné vo verziách pre iPhone 5/5s/6, a ak sa pozorne pozriete na obrázok nižšie, možno si všimnete aj jeho hlavnú nevýhodu v prípade modelov 5s/6. Zakrýva totiž Touch ID, čo však podľa tvorcov Typo2 nebude pre väčšinu fanúšikov tohto riešenia závažnou prekážkou.

iPhone je s klávesnicou Typo2 zaujímavý aj pre odporcov dotykových klávesníc

Typo2 sa predáva v dvoch verziách – pre iPhone 6 za 99 USD a pre iPhone 5/5s za 79 USD. Klávesnica disponuje aj podsvietením, klávesou pre uzamknutie klávesnice, indikátorom stavu batérie a rýchlym prepínaním mien (€, $…).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.