Time-lapse: nová funkcia fotoaparátu v iOS 8

Apple na WWDC predstavil niekoľko kľúčových noviniek, ktoré prinesie nová generácia iOS. Vzhľadom na obmedzený čas tu však bol priestor len pre to najdôležitejšie, pričom nebolo spomenutých množstvo menších, no tiež zaujímavých noviniek v iOS 8. Jednou z nich je funkcia time-lapse pre zabudovaný fotoaparát. Aj vy si tak budete môcť vyskúšať kúzlo time-lapse záberov priamo na vašom iPhone. To však platí samozrejme len za predpokladu, že Apple ju zachová aj vo finálnej verzii iOS 8 vydanej pre verejnosť. Čo táto funkcia v betaverzii iOS 8 dokáže ukazuje video YouTube používateľa iTwe4kz, ktoré nájdete nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.