Time-lapse: nová funkcia fotoaparátu v iOS 8

Apple na WWDC predstavil niekoľko kľúčových noviniek, ktoré prinesie nová generácia iOS. Vzhľadom na obmedzený čas tu však bol priestor len pre to najdôležitejšie, pričom nebolo spomenutých množstvo menších, no tiež zaujímavých noviniek v iOS 8. Jednou z nich je funkcia time-lapse pre zabudovaný fotoaparát. Aj vy si tak budete môcť vyskúšať kúzlo time-lapse záberov priamo na vašom iPhone. To však platí samozrejme len za predpokladu, že Apple ju zachová aj vo finálnej verzii iOS 8 vydanej pre verejnosť. Čo táto funkcia v betaverzii iOS 8 dokáže ukazuje video YouTube používateľa iTwe4kz, ktoré nájdete nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.