Takto vyzerá obojstranný USB konektor na novom Lightning kábli v praxi

iPhone 6 možno prinesie vylepšenú verziu Lightning kábla, ktorý budete môcť zapojiť ľubovoľnou stranou hore nielen na strane Lightning konektora, ale aj na strane USB konektora. Sonny Dickson, ktorý je známy informovaním o uniknutých iOS súčiastkach, po fotografiách zverejnil aj video, na ktorom máte možnosť vidieť obojstranný USB konektor na Lightning kábli v praxi. Pri pripájaní iOS zariadení k vášmu počítaču či nabíjačke si tak už nebudete musieť robiť starosti s tým, ktorá strana je vrchná.

komentáre
  1. Popravde s pripajanim do macu som nikdy nemal problem, kazdy kabel ma piktogram a tym ho treba zasuvat smerom hore. Problem solved. Druha vec je uz pri nabijackach do zasuvky, PC a ostatnych usb nabijacich zariadeniach

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.