Predaj nových iPadov by mal začať 24. októbra

Ak sa už neviete dočkať, kedy si budete môcť kúpiť nové iPady, ktoré by mal Apple predstaviť zajtra, máme pre vás dobré správy. Podľa zdrojov stránok MacRumors.com by mal oficiálny predaj noviniek začať v piatok, 24. októbra, teda týždeň po ich predstavení. Nové produkty sú už v súčasnosti vo veľkom prevážané do USA, čo značí, že sa Apple opäť pripravuje na veľký dopyt po novinkách. Zdroj pritom nešpecifikoval, ktoré konkrétne iPady sa prepravujú, no s najväčšou pravdepodobnosťou ide o iPad Air 2 a Retina iPad mini 2. Tieto dátumy sú navyše v súlade s predchádzajúcimi zvykmi Apple.

Dúfajme, že zmien bude viac, ako len v čísle. Zdroj: techi.tips

Ako zvyčajne, aj teraz však treba počítať s tým, že spustenie predaja nových iPadov u nás bude zrejme o niečo oneskorené. V prvej vlne k nám bude najbližšie Nemecko a sprístupnenie u nás bude závisieť od toho, nakoľko sa Apple podarilo vyrovnať ponuku dopytu. Ten totiž zvykne najmä v prvých mesiacoch vysoko prekonať ponuku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.