Pozrite si ďalšie dve reklamy na iPhone 6 s Jimmym Fallonom a Justinom Timberlakom

Apple nadväzuje na spustenú mediálnu kampaň na iPhone 6 a prináša dva nové reklamné spoty na iPhone 6. Opäť v nich budete počuť známe hlasy – Jimmy Fallon ako iPhone 6 a Justin Timberlake ako iPhone 6 Plus. Reklama Huge neprekvapí – v súlade s názvom Justin Timberlake upozorňuje najmä na veľkosť nových iPhonov. Aj druhá reklama Camera je verná svojmu názvu – zdôraznený je v nej vylepšený fotoaparát s novými funkciami ako slo-mo (spomalené video), time lapse (zrýchlené video), optickú stabilizáciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.