Opäť si môžete vydražiť stretnutie s Timom Cookom a prispieť tak na charitu

Bohatší fanúšikovia Apple majú opäť k dispozícii unikátnu dražbu, ktorej predmetom je obed s riaditeľom Apple, Timom Cookom. Tim Cook týmto spôsobom prispieva na dobrú vec, získané prostriedky majú byť vynaložené na spoluprácu s lídrami v oblasti ľudských práv a na vzdelávanie v oblasti sociálnej spravodlivosti a korporátnej zodpovednosti. Dvaja výherci dražby sa budú môcť stretnúť s Timom Cookom na jednu hodinu, počas ktorej si spoločne dajú obed priamo v centrále Apple, v Cupertine. Obed je zahrntý v cene, avšak výherca musí súhlasiť s cestou do Cupertina. Termín nie je pevne daný a závisí od dohody Tima Cooka a víťaza dražby. Minuloročná aukcia skončila pri sume 610 tisíc USD. Tohtoročná aukcia prebieha do 13. mája. Viac informácií nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.