Nový Dropbox prináša plnú podporu pre iPhone 6 a Touch ID

Dropbox je obľúbená služba určená na online uchovávanie vašich dát. Napriek tomu, že Apple prináša podobné možnosti s novinkou iCloud drive na iOS 8 a OS X Yosemite, podpora viacerých platforiem je len jeden z dôvodov, prečo mnoho používateľov zostane pri Dropboxe. Najnovšia aktualizácia oficiálnej iOS aplikácie teraz navyše prináša plnú podporu pre iPhone 6 a iPhone 6 Plus, vrátane odblokovania Dropboxu vašim odtlačkom cez Touch ID. Aktualizácia prináša aj riešenie problémov s prehliadaním RTF súborov a celkové zlepšenie stability a výkonu. S Dropboxom pre iOS môžete využívať aj nové možnosti iOS 8 ako zdieľanie či widgety, podpora bola pridaná už minulý mesiac.

Dropbox si môžete zadarmo stiahnuť z App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.