Nemáte radi U2? Apple ponúka návod, ako sa zbaviť nechceného albumu

Slovenské príslovie síce hovorí „darovanému koňovi na zuby nepozeraj“, no napriek tomu bol darček od Apple v hodnote 100 miliónov USD prijatý rôzne. Fanúšikovia U2 sa potešili, bežní používatelia si album možno vypočuli a ďalej mu nevenovali pozornosť, no nemalá skupina tých, ktorí U2 priam neznášajú, reagovala značne emotívne. Sociálne siete sa začali zapĺňať vyjadreniami, podľa ktorých boli ich Apple zariadenia „znečistené“ týmto krokom zo strany Apple a množstvo používateľov bolo naštvaných, že majú nový album U2 Songs of Innocence medzi zakúpenými.

Ak patríte k tej tretej skupine, máme pre vás dobrú správu. Apple zverejnil špeciálne stránky určené na to, aby ste zo svojho Apple zariadenia raz a navždy odstránili tento album. Stačí, aby ste navštívili stránky http://www.itunes.com/soi-remove a klikni na tlačidlo „Remove Album“. Po tomto kroku už nebudete mať U2 album SoI medzi zakúpenými a budete si ho musieť opäť stiahnuť, inak zaňho neskôr budete musieť platiť. Zadarmo bude k dispozícii až do 13. októbra 2014.

komentáre
  1. A ja naopak, rád by som si ho vypočul, ale neviem ho v iTunes nájsť! Tvári sa ako kúpený, ale aj tak ho neviem nájsť.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.