Microsoft vydal Skype 5.0 pre iPhone

Skype, vlastnený Microsoftom, vydal najnovšiu verziu aplikácie na telefonovanie cez internet, Skype 5.0 pre iPhone. Tá prináša kompletne prerobený dizajn, ktorý by mal byť ešte jednodušší a prehľadnejší ako doposiaľ. Cieľom je, aby konverzácie boli na prvom mieste. Aplikácia je taktiež až päťkrát rýchlejšia, čo sa týka aj spúšťania aj práce s ňou. Vylepšená bola stabilita a funkcie pre posielanie správ – jednoduché vytváranie skupín, zdieľanie fotografií (aj s offline kontaktmi) a video správy. Notifikácie v aplikácii umožnia rýchle prepínanie medzi jednotlivými konverzáciami.

Skype 5.0 pre iPhone môžete zadarmo sťahovať z App Store, iPad verzia je stále vo vývoji.

komentárov
 1. Asi ta hlboko sklamem pre tvoju nevedomost, ale toto nie je dizajn WP, ani zdaleka, ani jeden pixel to nema z dizajnu WP. Ale ved normalka, zly MS :-)

  0
  0
 2. @exo ta panorama asi z WP je. To by ma nehnevalo. Ale to ze z group chatu sa neda spravit group call..to uz nasere. + pri dlhom video hovore baterka ide dole neskutocne rychlo lebo MS potrebuje dekodavat cez CPU…celkovo nedotiahnute. Aplikacia nie je len pekne UI :(

  0
  0
 3. @Juraj … neviem ako ty, ale ja si myslim ze exo ma pravdu :) Loading na uvodnej obrazovke je z W8/8.1 a aj cele menu z kontaktmi pripomina WP. Ale az na to menu, kde mi vadi presne to iste co na WP (to ze koli kontextu tam musia zobrazovat prvych x pismen zo slova co precuhuje, co ma strasne rozculuje) tak je to celkom slusne. Co sa tyka pouzitelnosti neviem este povedat teraz som to apol po dlhsom case provy krat.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.