Microsoft kúpil spoločnosť Acompli stojacu za obľúbenou e-mailovou aplikáciou pre iOS a Android

Microsoft oficiálne oznámil kúpu spoločnosti Acompli. Hodnota akvizície presahuje 200 miliónov USD. Spoločnosť je známa najmä vďaka svojej e-mailovej aplikácii Acompli Email, ktorá sa vyznačuje podporou Microsoft Exchange a jednoduchým a prehľadným ovládaním. Microsoft tak dáva najavo, že venuje veľkú pozornosť aplikáciám zameraným na produktivitu naprieč platformami, o čom svedčí aj neustále zlepšovaná sada Office pre iOS. Taktiež chce nadviazať na doterajšiu činnosť Acompli a integrovať ich do svojho Outlook tímu. Je možné, že vďaka Acompli sa do App Store v budúcnosti dostane aj plnohodnotná mobilná verzia Outlooku, ktorá mnohým používateľom chýba, a preto hľadajú alternatívy, aké poskytli aj tvorcovia Acompli Email. Dovtedy si však môžete Acompli Email stiahnuť zadarmo z App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.