Microsoft kúpil spoločnosť Acompli stojacu za obľúbenou e-mailovou aplikáciou pre iOS a Android

Microsoft oficiálne oznámil kúpu spoločnosti Acompli. Hodnota akvizície presahuje 200 miliónov USD. Spoločnosť je známa najmä vďaka svojej e-mailovej aplikácii Acompli Email, ktorá sa vyznačuje podporou Microsoft Exchange a jednoduchým a prehľadným ovládaním. Microsoft tak dáva najavo, že venuje veľkú pozornosť aplikáciám zameraným na produktivitu naprieč platformami, o čom svedčí aj neustále zlepšovaná sada Office pre iOS. Taktiež chce nadviazať na doterajšiu činnosť Acompli a integrovať ich do svojho Outlook tímu. Je možné, že vďaka Acompli sa do App Store v budúcnosti dostane aj plnohodnotná mobilná verzia Outlooku, ktorá mnohým používateľom chýba, a preto hľadajú alternatívy, aké poskytli aj tvorcovia Acompli Email. Dovtedy si však môžete Acompli Email stiahnuť zadarmo z App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.