Microsoft aktualizoval Office pre iPad, konečne pribudla podpora tlače cez AirPrint

Mesiac po vydaní očakávanej kancelárskej sady softvéru Office pre iPad teraz Microsoft vydáva prvú aktualizáciu. Tá prináša asi najžiadanejšiu funkciu, ktorá používateľov v Office na iPade chýbala – možnosť tlače cez AirPrint. V novej verzii si môžete bez ohľadu na to, či máte len bezplatnú verziu na prehliadanie, alebo plnohodnotnú s predplatným Office 365, vytlačiť dokumenty z Wordu, Excelu alebo PowerPointu cez kompatibilnú tlačiareň s AirPrint. SmartGuides je názov novinky pre PowerPoint, ktorá vám uľahčí rozmiestňovanie objektov na slidoch pomocou vodiacich čiar. AutoFit pre Excel vám zase umožní prispôsobiť šírku viacerých riadkov alebo výšku viacerých stĺpcov naraz. Súčasťou aktualizácie sú aj opravy známych chýb a zlepšenia v oblasti stability. Microsoft už teraz pracuje na ďalšej aktualizácii.

Vodiace čiary vám v PowerPointe uľahčia rozmiestnenie objektov vo vašich prezentáciách. Zdroj: Microsoft

Aplikácie sady Office pre iPad môžete zadarmo sťahovať z App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.