Junglecat – nový herný ovládač pre iOS od spoločnosti Razer

Známy výrobca herného príslušenstva Razer predstavil nový herný ovládač pre iPhone 5 a 5s. Pod názvom Junglecat sa ukrýva unibody vysúvací dizajn s tradičným smerovým D-padom, tlačidlami ABXY a a dvoma tlačidlami na hranách. iPhone 5/5s k nemu pripojíte cez Lightning konektor, no neprídete tým o prístup k štandardným ovládacim prvkom iPhonu ako tlačidlá na ovládanie hlasitosti, home či sleep tlačidlo. Prístupné sú aj fotoaparáty na oboch stranách a konektor pre slúchadlá. Súčasťou ovládača je aj doplnková aplikácia umožňujúca nastaviť citlivosť a funkcie tlačidiel. Nájdete v nej aj zoznam oficiálne podporovaných hier.

Razer Junglecat bude k dispozícii od leta za cenu 99 USD v dvoch farebných prevedeniach – bielej a čiernej verzii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.