Junglecat – nový herný ovládač pre iOS od spoločnosti Razer

Známy výrobca herného príslušenstva Razer predstavil nový herný ovládač pre iPhone 5 a 5s. Pod názvom Junglecat sa ukrýva unibody vysúvací dizajn s tradičným smerovým D-padom, tlačidlami ABXY a a dvoma tlačidlami na hranách. iPhone 5/5s k nemu pripojíte cez Lightning konektor, no neprídete tým o prístup k štandardným ovládacim prvkom iPhonu ako tlačidlá na ovládanie hlasitosti, home či sleep tlačidlo. Prístupné sú aj fotoaparáty na oboch stranách a konektor pre slúchadlá. Súčasťou ovládača je aj doplnková aplikácia umožňujúca nastaviť citlivosť a funkcie tlačidiel. Nájdete v nej aj zoznam oficiálne podporovaných hier.

Razer Junglecat bude k dispozícii od leta za cenu 99 USD v dvoch farebných prevedeniach – bielej a čiernej verzii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.