Jony Ive a Bono prehovorili o boji proti AIDS prostredníctvom Product (RED)

Cez víkend prebehla na Medzinárodnom festivale kreativity v Cannes plánovaná diskusia, v ktorej propagovali iniciatívu (RED) pre boj s AIDS. Bono sa sťažoval na nedostatočnú propagáciu loga (RED) a celkovo červených produktov v ponuke Apple. Chýba mu výraznejšie označenie, pričom Apple prirovnal k náboženskému kultu. Naopak Jony Ive spoluprácu s Product (RED) chválil a zdôraznil, že zatiaľ čo v roku 2006 mali v ponuke len červený iPod nano, dnes už je v ponuke viac ako pol tucta (RED) produktov. Časť príjmov z predaja týchto produktov ide priamo tejto organizácii. Celý rozhovor, ktorý má trištvrte hodiny, zatiaľ zverejnený nebol, no môžete si pozrieť to najzaujímavejšie zo siedmeho dňa, na ktorom vystúpili aj Bono a Jony Ive.

komentáre
  1. Tieto clanky zacinaju byt dost smutne. Nebolo by krasne napisat nieco o tom ze v prahe sa bude otvarat prvy originalny apple store v strednej a vychodnej europe? Krasny headline ze konecne budu vsetky nove produkty v prahe dostupne rovnako rychlo ako v amerike?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.