iPhone 6 láka k čítaniu a sledovaniu videí, majitelia obmedzujú používanie iPadov

Tím stojaci za obľúbenou aplikáciou Pocket, určenou na uchovávanie článkov, zverejnil štatistiku odhaľujúcu zmenu používateľského správania majiteľov iPhonov 6. Zdá sa, že ich väčšia obrazovka láka majiteľov k tomu, aby na nich častejšie čítali. Podľa ich štatistík majitelia iPhonu 6 čítajú a sledujú videá o 33 % viac, majitelia 6 Plus až o 65 % viac ako na iPhone 5/5s. Tí, čo vlastnia aj iPad, jeho používanie obmedzujú v prospech väčších iPhonov. Majitelia iPhonu 6 Plus používajú iPad cez týždeň až o 31 % menej ako predtým, cez víkend o 36 %. Najviac je iPad využívaný večer, zrejme pri čítaní pred spaním. Najväčší dopad majú zrejme nové iPhony na iPad mini.

Veľké displeje iPhonu 6 lákajú k častejšiemu sledovaniu videa. V porovnaní s iPhonom 5/5s sledujú majitelia nových iPhonov 6 Plus až o 40 % viac videa, v porovnaní s iPhone 6 o 16 %. Majitelia nových iPhonov taktiež častejšie nechávajú iPad doma, nakoľko už nie je tak nevyhnutné ho mať všade so sebou. Štatistika taktiež odhaľuje, že, minimálne medzi používateľmi aplikácie Pocket, má iPhone 6 až 2,5-násobne viac používateľov ako iPhone 6 Plus.

komentár
  1. Tazko tomu verit, ze niekto da prednost pred malym displayom na iPhone 6 pred tabletom, kde sa video aj web pozera ovela komfortnejsie.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.