iPhone 6 by sa mal začať predávať už 19. septembra

Apple by mal predstaviť novú generáciu iPhonu už túto jeseň. Čínske stránky so zdrojmi, ktoré majú údajne prístup k dôverným informáciám, navyše informujú, že Apple plánuje spustiť predaj iPhonu 6 v piatok, 19. septembra. K dispozícii by mali byť 32 GB a 64 GB verzie so 4,7-palcovým displejom. Podľa Bloombergu by však mali byť k dispozícii v jeden deň obidva modely, teda aj s 5,5-palcovým displejom. O podobnom termíne údajne informoval svojich zákazníkov aj nemecký operátor Deutsche Telekom.

komentárov
 1. Som zvedavý čo nakoniec prinesú. Každopádne ak by bol nový iPhone tenký ako je ten na obrázku a ak by sa stal zázrak a spravili by nie že väčšiu, ale aj menšiu verziu než sú tie aktuálne… tak by som sa asi roztopil od štastia.

  0
  0
 2. Som zvedavý na cenu, ale dizajn sa mi páči vrátane displeja 16 GB by mi stačila
  Este stále ma odrádza za spotrebný tovar vyhadzovať take veľké peniaze….
  Pretože za tu cenu mám trvácny hudobný nástroj alebo syntyzer atď
  :-)!!!

  0
  0
 3. Ja verím ze niesu úplne vypatlani a spravia aj 4 palcovu verziu. Mozno by stačilo len prerobiť iPhone 5s do nového dizajnu a bol by o stovku lacnejší.

  0
  0
 4. ja mam 5S gold bez jediného škrabančeku a ten hneď predám ako bude dostupný iPhone 6 u nás :) lebo ako to poznám tak u nás bude zase v januáry lebo do vianoc ho nikde nezoženiem jedine na paušál cez operátora…

  0
  0
 5. velkost by mala ostat ako 5S, len by mohli obrazovku roztiahnut na celu sirku. To by bolo idealne. A samozrejme hrubka by sa mala zmenit, lebo ozaj su tie iphony hrube.

  Ak spravia ale velku verziu, tak ako jediny padny dovod mi pride vydrz baterky. Inak to nema vyznam.

  0
  0
 6. ja len jednu poznámku a zároveň očakávanie…

  dúfam že vyriešia baterku lebo mne nevydrží ani deň pri naozaj opatrnom používaní…

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.