Herný hit Monument Valley dostáva nové levely

Hra Monument Valley bola vydaná len tento rok, no už si stihla získať milióny hráčov. Jej kvality potvrdila aj výhra prestížneho ocenenia Apple Design Award 2014. Uchvátila najmä podareným dizajnom a logickými hádankami, ktoré musíte pri manipulácii s architektúrou v hre prekonať, aby ste pomohli princezne dostať sa do cieľa. Asi jedinou výčitkou, ktorú hráči mali, bolo, že je jej „málo“, teda že by chceli viac obsahu. Vývojári im teraz vyhoveli a vydali verziu Monument Valley 2.0, ktorá prináša nové levely Forgotten Shores. Prinášajú nové herné prvky a mali by vás zabaviť aspoň tak dlho, ako pôvodné levely. Forgotten Shores však nie sú k dispozícii zadarmo, ale sú na predaj v aplikácii – za cenu 1,79 EUR.

Samotná hra Monument Valley je k dispozícii v App Store za cenu 3,59 EUR.

komentáre
  1. popravde som očakával že aspoň jedna vlna nových levelov príde ako update zadarmo, pretože v originálnej hre ich bolo dosť málo

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.