Facebook aktualizoval svoju aplikáciu Paper, pridáva množstvo žiadaných funkcií

Koncom januára Facebook predstavil novú aplikáciu, ktorá je akousi alternativou k štandardnej aplikácií a poskytuje personalizované noviny na základe vášho profilu. Facebook načúval odozve používateľov a v najnovšej aktualizácii 1.1 pridáva množstvo žiadaných funkcií. Súčasťou aplikácie Paper 1.1 sa tak stávajú aj narodeniny vašich priateľov, Facebook udalosti, komentáre k fotografiám, aktualizácie z Facebook skupín, rozšírené možnosti ovládania a ďalšie vylepšenia. Aplikácia však ešte stále nie je k dispozícii v slovenskom App Store, zadarmo si ju môžete stiahnuť napríklad cez americký účet.

komentáre
  1. dal som si tu namahu a stiahol som si appku z us storu aj ja.. stalo to za tu namahu.. naozaj je to vyborna nahrada messengeru aj facebooku v jednom a navyse ergonomickejsom dizajne.. takze odporucam :-)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.