Facebook aktualizoval svoju aplikáciu Paper, pridáva množstvo žiadaných funkcií

Koncom januára Facebook predstavil novú aplikáciu, ktorá je akousi alternativou k štandardnej aplikácií a poskytuje personalizované noviny na základe vášho profilu. Facebook načúval odozve používateľov a v najnovšej aktualizácii 1.1 pridáva množstvo žiadaných funkcií. Súčasťou aplikácie Paper 1.1 sa tak stávajú aj narodeniny vašich priateľov, Facebook udalosti, komentáre k fotografiám, aktualizácie z Facebook skupín, rozšírené možnosti ovládania a ďalšie vylepšenia. Aplikácia však ešte stále nie je k dispozícii v slovenskom App Store, zadarmo si ju môžete stiahnuť napríklad cez americký účet.

komentáre
  1. dal som si tu namahu a stiahol som si appku z us storu aj ja.. stalo to za tu namahu.. naozaj je to vyborna nahrada messengeru aj facebooku v jednom a navyse ergonomickejsom dizajne.. takze odporucam :-)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.