Dreams – najnovšia reklama Apple zameraná na aplikácie

Apple pokračuje vo svojej reklamnej kampani „You’re More Powerful Than You Think“ reklamou Dreams, ktorá je už štvrtou v poradí. Apple sa vo svojich reklamách už relatívne dlho sústredí na ukazovanie výnimočných aplikácií pre iOS zariadenia, ktoré zlepšujú každodenný život svojim majiteľom. Počas reklamy si vypočujete časť piesne „When I Grow Up“ od Jennifer O’Connor, ktorú nájdete tu.

komentáre
  1. presne tak Drobec, tie posmesne, “I’m Mac, and I’m PC” reklamy boli uz brutalne trapne po cele tie roky… uz ani applistom neprisli PO ROKOCH vtipne.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.