Apple zverejnil video z príprav na pochod LGBT komunity v San Franciscu

Ako sme vás informovali ešte v máji, Apple sa aktívne zúčastnil pochodu LGBT, teda lesieb, gejov, bisexuálnych a transrodových ľudí, v San Franciscu. K účasti pozval aj svojich zamestnancov, pričom teraz zverejnil video z príprav na tento pochod. Spolu s tisíckami ďalších zamestnancov Apple a ich rodinnými príslušníkmi sa pochodu zúčastnil aj samotný Tim Cook. Zamestnancov Apple bolo možné spoznať vďaka špeciálnym tričkám a vlajkám, ktoré boli vytvorené pre túto príležitosť. Apple sa aj v minulosti hlásil k rovnosti pre všetkých, vrátane LGBT komunity, nielen v pracovnom prostredí. Prípravy na toto podujatie ukazuje aj nasledovné video nazvané „Pride“, teda „Hrdosť“.

komentárov
 1. Keby Steve Jobs žil, takúto trápnu vec by nikdy nedovolil… Nechápem tých ľudí… nech si žijú, ale nech sa tým nechvália a nechcú aby sme ich vzťah považovali rovnocenný k heterosexuálnemu

  0
  0
 2. Škoda, ako fanúšika Applu ma toto trochu sklamalo. Ja som katolík, a hoci nikoho z LGBT komunity neutláčam ani nediskriminujem, tak ich tiež ani nepodporujem. Dúfal som, že Apple ako spoločnosť známa na celom svete si zachová neutrálny prístup k tejto téme. Raz darmo, zákazník je zákazník.

  0
  0
 3. Keby Steve Jobs zil, by taku vec praveze isto podporil … RED produkty, ktore su uz roky v ponuke Apple v boji proti AIDS. Apropos, CEO firmy Apple Tim Cook je tiez homosexual … teraz mozete vsetci zacat Apple boykotovat a uz len nakupovat spravnu heterosexualnu, krestansku elektroniku

  0
  0
 4. Ach jaj naco su vam pordukty 21 storocia ked mate myslenie v storoci 18stom… :) co sa bojis ze ti nejaky gay odkusne cicinu? ja s priatelom sme prinosom pre spolocnost v oblastiach umenia, hudby a knih…. na takyto pochod by som hned isiel… vsade je to len oslavou… oslavou toho ze je zivot super… slovensko… je boj… boj s katolickymi rodinami (kde je vlastne jedinym kredom prist nadrbany z krcmi a zmlatit zenu aj decko sak ze tradicna slovenska rodzina)

  0
  0
 5. Mr. D. a viete nieco aj o agende tychto pochodov? Aky maju ciel a o co vlastne ide? Alebo sa vam iba paci tento druh “prezentacie”. Ja mam priatelov gayov a ani jeden nema potrebu sa takto prezentovat. Uplne by im stacilo legislativne doriesit dedicke konanie a podobne. Cize aj vy (samotni gayovia) nie ste za jedno v tejto veci…

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.