Apple vydal Safari 8.0.2, rieši problémy so synchronizáciou cez iCloud a ďalšie

Apple vydal aktualizáciu pre internetový prehliadač Safari pre Mac. Verzia Safari 8.0.2 zlepšuje celkovú stabilitu, výkon a bezpečnosť. Okrem toho rieši problém so synchronizáciou histórie naprieč iCloud zariadeniami v prípade, že máte vypnutý iCloud Drive. Odstraňuje aj možný problém s automatickým vypĺňaním hesiel po pridaní dvoch zariadení k iCloud Keychain. Pribudla aj možnosť importovať mená a heslá z Firefoxu. Zlepšený výkon WebGL by mal byť citeľný na Retina displejoch a vyriešený bol aj ojedinelý problém, kvôli ktorému nemali niektorí používatelia po nainštalovaní aktualizácie 8.0.1 prístup k Safari.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.