Apple vydal Safari 8.0.2, rieši problémy so synchronizáciou cez iCloud a ďalšie

Apple vydal aktualizáciu pre internetový prehliadač Safari pre Mac. Verzia Safari 8.0.2 zlepšuje celkovú stabilitu, výkon a bezpečnosť. Okrem toho rieši problém so synchronizáciou histórie naprieč iCloud zariadeniami v prípade, že máte vypnutý iCloud Drive. Odstraňuje aj možný problém s automatickým vypĺňaním hesiel po pridaní dvoch zariadení k iCloud Keychain. Pribudla aj možnosť importovať mená a heslá z Firefoxu. Zlepšený výkon WebGL by mal byť citeľný na Retina displejoch a vyriešený bol aj ojedinelý problém, kvôli ktorému nemali niektorí používatelia po nainštalovaní aktualizácie 8.0.1 prístup k Safari.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.