Apple údajne predstaví väčší iPad začiatkom roka 2015

Popri nových iPhonoch, náramkových zariadeniach či Apple TV sa v súvislosti s budúcimi plánmi špekuluje aj o tom, že Apple predstaví väčší iPad, pravdepodobne pod názvom iPad Pro. Podľa stránok Bloomberg by mal byť tento 12,9-palcový iPad uvedený začiatkom roka 2015. Prvé špekulácie o takomto iPade prišli už v roku 2013 a očakáva sa, že by mal mať displej s vysokým rozlíšením približujúcim sa Ultra HD (4K). Dizajnovo by mal zapadať do ponuky iPadu Air a iPadu mini. iPad Pro by bol ideálnym pre korporátnych zákazníkov, na ktorých sa teraz Apple v spolupráci s IBM sústredí, a mohol by pomôcť zvrátiť klesajúce predaje tabletov.

Takto by mal vyzerať väčší iPad Pro po boku iPadu Air a mini podľa MacRumors.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.